20160218_111038

 

Vítejte na stránkách studia Motivace, pohybového centra, které se zaměřuje na funkční posilování, a to jak žen, tak i mužů, věk je zcela neomezen.

Osobní přístup ke klientům je naší prioritou a obě studia jsme se snažili zařídit tak, abyste se u nás cítili dobře a v naprosté pohodě.

Můžete navštívit lekce Move it, Jumping, TRX, Total body, Flowin nebo pokud máte raději pomalejší cvičení, tak cvičení na balónech nebo Cora a zdravá záda.

Samozřejmostí je i služba osobních tréninků, pokud nejste milovníkem skupinových aktivit a raději volíte soukromí a dále služby výživového poradenství a prodej sportovní a zdravé výživy.

Jsme tady pro ty z Vás, kteří chtějí zhubnout, zpevnit a vytvarovat postavu, zvýšit si celkově fyzickou kondici nebo jen změnit pohled na zdravý životní styl.

Pomůžeme Vám docílit Vašich cílů a pevně věříme, že naše spolupráce nebude jen o vztahu klient versus osobní trenér, ale klient a parťák, který Vás bude motivovat a pomůže Vám přenést se přes všechna úskalí, která na cestě za novým tělem čekají.

.

Těšíme se na Vás při každé, ať už individuální nebo skupinové lekci!!

.Za celý tým studia Motivace
Nikol Szukalská
osobní trenérka, výživová poradkyně a majitelka

.

„Nikdy nedovol, aby se čekání stalo zvykem. Začni žít svoje sny a riskuj. Protože život se odehrává teď“