V měsíci říjnu nám proběhl v pořadí druhý Fitness víkend, tentokrát na Dolní Moravě v krásném hotelu Sport.
Musím říci, že jsem byla značně nervózní, jednak z toho, že se nahlásilo 40 odvážných děvčat a také pro to, že hotel a prostředí pro mě bylo opět nové a tak úplně jsem nevěděla, co nás bude čekat.

Zatímco jarní pobyt v Ostružné se nesl v takovém rodinném duchu, tak Dolní Morava už chtěla opravdu plnou přípravu a program. Ono připravit harmonogram pro 40 osob není úplně jednoduché, natož když netušíte, zda se všechny vejdeme do jedné tělocvičny:-)

Sotva skončil jarní pobyt, hned jsem se vrhla na zařizování podzimního. Celá příprava a zařizování je na delší časový úsek a je potřeba zařídit rezervace v hotelu s co největším předstihem.

Naštěstí komunikace s hotelem byla perfektní a s ochotou odpověděli na všechny mé trapné dotazy:-)

Než jsme se nadály, už jsme mohly opět balit. Příprava na cestu dá značně zabrat, protože balení všech věcí potřebných ke cvičení a přeprava samotných trampolín je fakt fuška:-) A nebýt mé skvělé kolegyně a podpory Lenky, která umí bezvadně ovládat dodávku, tak bychom to jen těžko zvládly:-)

Čím více se pobyt blížil, tím více jsem byla nervózní. Představa všech možných scénářů, co všechno se může pokazit, vám nedá spát a vy už se těšíte, ať to máte za sebou:-)

Nastal den D a já si to hezky s předstihem mířila směr Dolní Morava, abych už na děvčata čekala a předala jim jen klíče od pokojů a hezky se seznámila s prostředím.

Slečna na recepci byla velice milá a nápomocná, všechny potřebné věci jsme zařídily a já si pak jen sedla v jejich útulné restauraci s kafíčkem a čekala na první nedočkavce:-)

Od 17:00 se začala děvčata pomalu sjíždět, proběhlo ubytování a s příjezdem poslední skupinky došlo na seznámení s programem. Tělocvična v hotelu mě moc mile překvapila..krásná, nová a hlavně prostorná, takže obavy, že bychom se nevlezly, nebyly na místě:-)

Od 18:00 byla večeře, a co se týká jídla, musím říci, že bylo naprosto skvělé. K tomu servis a ochota personálu na výbornou.
První večer proběhl ve víru zábavy. Děvčata se bavila, některá u lahvinky dobrého vína, jiná využila bazénu a finské sauny. Všechny holky se velice rychle seznámily a utvořily úžasnou partičku:-)

V sobotu ráno to všechno začalo. První skupinka nastoupila ještě za tmy v sedm ráno na hodinu TRX. K mému překvapení dorazily všechny nahlášené:-) V osm jsme pokračovaly kruhovým tréninkem s další skupinkou a v devět byla poslední ranní hodinka kruháčku pod vedením lektorky Anet. Skupinky se krásně prolínaly a ten, kdo zrovna necvičil, seděl v restauraci s bohatou snídaní a doplňoval energii na další dávku cvičení:-)

Celé dopoledne jsme pak měly volno a čas na klábosení u kafíčka, popřípadě některé využily krásného jasného počasí a vyrazily na procházku. Některá děvčata využila také služeb skvělé kosmetičky a masérky Radky, která nabídla svoje služby v průběhu celého dne.

V jednu hodinu jsme pak pokračovaly hodinou jumpingu pro začátečníky, ve dvě hodiny jumping pro mírně pokročilé..to vše pod vedením lektorky Lenky. Ve tři pak nastoupila skupinka pokročilých a já si společně zaskákala s holkami pod lektorkou Anet. A musím říct, že nás fakt nešetřila:-)

Ve čtyři jsem pak pokračovala v kruhovém tréninku a celý den jsme uzavřely bodystylingem. Uteklo nám to strašně rychle a všechna děvčata bojovala až do konce. Bylo fajn, že se skupinky krásně prolínaly a každý si nandal dávku cvičení dle jejich možností:-)

Po celém dni jsme se už těšily na večeři, bazén s vířivkou a volnou zábavu:-)
Do postele jsme se dostaly v pozdních hodinách, ale ani to nezabránilo holkám stát už o půl osmé na značkách a dát si hodinu a půl kruhového tréninku:-)

Pak už jsme se jen protáhly, nasnídaly, pobalily, opět přepravily trampolíny a všechno ostatní do dodávky a po poslední hromadné schůzce, kde jsme se s děvčaty rozloučily, poděkovaly za skvělou atmosféru, rozjely zpátky do svých domovů.
Takže malé shrnutí druhého fitness víkendu. Bylo to bomba a já a můj tým se budeme těšit na příští rok:-)

další fotky z akce …
KategorieAkce
 1. 3.12.2016

  Já to včera na Vánočním večírku řekla svou prezentací….Snad to bylo výstižné.

 2. 10.11.2016

  Holky konečně jsem se dostala k tomu,abych se také vyjádřila.VÍKEND S VÁMI BYL PROSTĚ SUPEEEEEEEEER!!!!!!!!!!Po dlouhé době jsem zapomněla na starosti a užívala si jen Vás,pohybu,jídla,relaxu,prostě bylo to skvělé,báječné,nezapomenutelné a hlavně díky VÁM!!!!Těším se na další víkend,nejlépe příští týden:-)))))Dobrá tak co nejdříve:-))

 3. 8.11.2016

  Neuvěřitelně SKVĚLÝ zážitek. Abych se teda přidala k Romance, já teda taky příště o5 přispěji k nějaké té zabavičce.:-D :-D.
  HOLKY TRENÉRKY BYLY JSTE PROSTĚ JEDNIČKY.
  Už aby byl další. Jupíííí

 4. 6.11.2016

  Naprosto úžasná a nezapomenutelná akce 🙂 Makačka pro tělo a odreagovačka pro hlavu 2 v 1 :-D, a to v příjemném prostředí. Díky trenérkám a taky ostatním holkám za tento luxusní víkenďák a těším se na další takovou akci 🙂

 5. 5.11.2016

  Vše perfektně připravené, zorganizované, krásné prostředí, příjemný personál… prostě supr víkend. Díky všem a těším se na jaro 🙂

 6. 4.11.2016

  Vsechno bylo uzasne,holky absolutne profesionalni a pokud to bude v tomto duchu pokracovat,mame se na co tesit…jen hledat telocvicnu pro 60 holek, ktere stopro pribudou, bude orisek ?

 7. 4.11.2016

  Milá, naše, drahá trenérko…. 🙂 vůbec jsi nebyla nervozní (to si jen namlouváš), ty i ostatní trenérky a cvičitelky jste byly skvělé. Program luxusně připravený, ubytko parádní, jídlo naprostá bomba (což jsme řekly i personálu, který nás obsluhoval a věnoval se nám). Super víkendík, který nás sice odrovnal fyzicky, ale za to psychicky…..to se nedá ani popsat. Vyčištěná hlava, bolest břicha ze smíchu…. no prostě super. Už se těším na příště, co zase vymyslíš (vymyslíte). Slibuju, že taky přispěju nějakou „malou do mlýna“ 🙂 , abyste se všechny skvěle bavily.

 8. 4.11.2016

  Milé naše mučitelky a skvělé ženy v jednom,k Nikčině hodnocení musím podotknout,že nějaká nervozita na ní nebyla v pátek ráno před odjezdem vidět,což dokazuje,jaká je profesionálka.Naopak jsem měla pocit,že si organizaci celé akce naprosto užívá a výsledek je toho důkazem!!!
  Za sebe můžu říct jen to,že jsem strašně ráda,že do této bandy bláznivých ženských,které jsou schopné od tmy do tmy poskakovat v tělocvičně a ještě je to absolutně uspokojuje,patřím.
  Děkuji za nezapomenutelný víkend všem zúčastněným a hlavně těm ,co nám umožnily aspoň na chvíli vypadnout ze všedního života do místa,kde se o nás královsky staraly a taky na ten pocit těšení se na další společnou akci.
  Ahooooooooooooj na značkách:))))

 9. 4.11.2016

  Nikča je skvělá motivace a tenhle Vikenďák byl naprosto úžasný vyčištěná hlava a spokojené tělo ,perfektní banda skvělých holek prostě pecka děkuji všem i Leničce a Anetce patří velký díky ???????Ewula

 10. 4.11.2016

  Perfektní víkend, skvělá organizace, krásné místo, výborné jídlo a hlavně nabitý program, díky třem super lektorkám :)… Co víc dodat! Jen, ze se budeme tesit na další takový vikendak 🙂

 11. 4.11.2016

  Holky jste skvěle trenerky, lektorky a hlavně fajn zeny. A tenhle vikend byl prostě relax v rytmu tempa;) uzasna atmosféra, super cvičení a banda fajn ženských. Za me nadseni a palec nahoru. A Niki, tesim se na další prima akci. Sportu Zdar

 12. 4.11.2016

  Děvčata, nemůže něž souhlasit…..bylo to supeeer, příště zas. 🙂

Napiš komentář

*

Váš email nebude publikován.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Logo_footer   
     © 2016 Nikola Szukalská

Vytvořilo Studio ImageStory