Máme tady srpen a s ním i ukončení naší další proměny „Ve dvou se to lépe táhne“. V květnu jsem Vám představila dva páry, které se proměny účastní. První Kačka+Dáša. Sympatické mladé dámy, které mi napsaly krásný motivační dopis, proč by se zrovna ony měly proměny zúčastnit. Věděla jsem, že tomu dají vše a budou makat na 100%. Nespletla jsem se. Holky dřely, nevymlouvaly se a výsledky se dostavily. A to i navzdory tomu, že obě mají sníženou funkci štítné žlázy. To byl také jeden z důvodu, proč jsem si holky vybrala. Ukázat všem, kteří se štítnou žlázou bojují, že když se chce, jde to. Sice je to mnohem náročnější a každé kilo dolů je fakt vydřené, ale o to je z dosažených výsledků větší radost. Cíl, který jsme si s K+D stanovily, byl -8kg za tři měsíce.
Dáša svůj cíl splnila, a to -8,2kg(váha původně 86,8 a nyní 78,6). V pase se dostala ze 100cm na 92, v bocích ze 119cm na 106cm.
Kačka to měla o dost těžší, jelikož jí štítná žláza nepracuje skoro vůbec, k tomu vytížení v práci a trochu stresu navíc:) Takže se dostala na úbytek sice menší než byl cíl, ale to nevadí, pač pokračujeme dále.
Kačka -4,4kg (původně 79,8 a nyní 75,5), z 97cm v pase nyní 93cm, v bocích ze 113cm na 106cm.
Za mě jsou to super výsledky.
Co se týká druhého páru.Tomu jsem původně dávala větší šance než holkám, ale moje očekávání se nenaplnilo. Výsledky nejsou takové, které jsme si dali,takže jsme proměnu ukončili po dvou měsících. Stále jsme v kontaktu a když uvidím pozitivní změnu, velice ráda s ním budu pokračovat i nadále.Teď je to na nich samotných.
Takže holkám děkuji, že to vydržely až dokonce a splnily, co mi slíbily v jejich motivačním dopise:)

KategorieProměny
  1. 3.8.2018

    ❤️díky Niki💋💪🏻

  2. 1.8.2018

    Klobouk dolu kocky!❤ Ani na minutu jse nezavahala,ze by jste to nezvladly,protoze jste ocelovky!💪💪A navic vam to slo s porad s usmevem,coz je dvojnasobna vyhra❤ Jen tak dal😘

Napiš komentář

*

Váš email nebude publikován.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Logo_footer   
     © 2016 Nikola Szukalská

Vytvořilo Studio ImageStory