Za sedm let, co pracuji jako trenérka a výživová poradkyně, jsem měla spoustu klientek/tů. Některým jsem pomohla hodně, některým méně a některým, bohužel, vůbec. Ano,mohu ukázat směr, být na něm oporou, ale ta největší snaha, odříkání a pevná vůle začíná u klienta. Ten, který pochopí, že to není cesta na měsíc či dva, ale cesta doživotní, kde stavíme zdravé stravování, lásku k pohybu a mít rád sám sebe, na první místo. Není to o zákazech, o hladovění, ale o změně myšlení. Ke zdravé postavě se musíte projíst a ne lítat od extrému k extrému.
Spousta klientů se se svými úspěchy stydí pochlubit. Pořád mají pocit, že to není dokonalé a že není být na co pyšný. Ale to se mýlí. Každé kilo, každá změna k lepšímu je úspěch a já jsem ráda, že můžu představit další úžasnou proměnu.
Marcelka přišla na první lekci cvičení zhruba před rokem. Byla jsem naprosto překvapená, když jsem viděla, co byla schopná odcvičit a to i se svojí váhou. Při výšce 168cm tehdy vážila 113kg. Chodila ke mě asi měsíc, než se odhodlala mě oslovit o pomoc s vypracováním jídelníčku.Během první konzultace jsem se dozvěděla, že její nedávná váha byla 130kg a svépomocí zhubla na oněch 113kg. Váha se ale zastavila a ona si nevěděla rady. Takže jsme v září 2017 začaly a pomalými, ale jistými kroky jsme se do prosince dostaly na 104kg. Od prosince do března se Marcela rozhodla pokračovat sama, ale během kontrolních vážení se neukázal žádný výsledek, i když slibovala, že se řídí radami. V dubnu se rozhodla pokračovat opět se mnou a nyní máme o další 4kg dole, takže jsme na 100kg. Někdo si možná řekne, že 13kg není hodně za třičtvrtě roku, ale musíme brát v potaz, že Marcelka začala na 130kg!! A to je úžasný výsledek. V pase jsme se dostaly ze 124cm na 112cm, boky ze 130cm na 123cm a stehna ze 72cm na 67cm.Marcelka chodí 2x týdně na kruháč, 1x týdně na jumping a když má volno, dostala za úkol „kondičky“, to znamená 5km chůze. Za chvíli spolu oslavíme rok a já pevně věřím, že se dostaneme na 95kg:)

KategorieProměny
 1. 25.5.2018

  Holky co blbnete? Kerde mě se chce brečet. Nikča je super ženská, ale Matcelko ty? Ty jsi pro mě nejvíc největší borec. Gratuluji 👍

  • 25.5.2018

   Kamilko,
   Marcelka z tvých slov bude mít jistě radost:) Já ji mám určitě:)

  • 25.5.2018

   Děkuji ti Kamilko…ty jsi přece taky borec!!!!

 2. 24.5.2018

  Celý život jsem si myslela, že nemám pevnou vůli. Nikol mi ukázala ten správný směr, držela mě ve chvílích kdy jsem měla pocit, že to už nemůžu zvládnout. Její : „Výdrž, to zvládneš, zaber!“ mi znělo v uších pořád.
  Chci ti Niky moc poděkovat za tvou stálou motivaci a jsem ráda, že jsem mohla poznat tak báječného člověka jako jsi ty. Děkuji,!!!!

Napiš komentář

*

Váš email nebude publikován.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Logo_footer   
     © 2016 Nikola Szukalská

Vytvořilo Studio ImageStory