???????????????????????????????????????????????Ráda bych začala mluvit o tom, že jsem byla veliký sportovec a hubeňour odmalička, ale zklamu vás. Bývala jsem dítko docela oplácané, které rádo mlsalo. I přesto jsem si ale váhu držela v přijatelných mezích a to díky každodennímu pohybu, které dítě ve své přirozenosti má. Velké výkyvy začaly s nástupem na střední školu, kdy nepravidelná strava a pokles zájmu o sport, udělali své. Po celou dobu střední školy jsem bojovala s nadváhou . Tehdy  jsem si bláhově myslela, že na to dokážu vyzrát hladovkami a různými dietami. Bohužel, všechny pokusy byly marné a ručička váhy kolísala nahoru a dolů, ale častěji to bylo spíše nahoru. Po střední škole jsem odcestovala do Londýna, kde se díky místním zvyklostem v podobě opulentních večeří, fast foodů a mražených polotovarů, situace ještě více zhoršila. Tam se moje váha dostala na historické maximum a já se začala cítit opravdu bídně.

Moje cesta k posilování se začala v Brně, kde jsem poprvé navštívila fitness pouze pro ženy. Co si budeme povídat. S několika více kily navíc se žena opravdu moc komfortně necítí v klasickém fitness centru, tudíž jsem byla ráda, že jsem jen mezi ženami a mohla tak začít objevovat krásy fitness. Cvičení jsem začala brát opravdu vážně, ale přesto ručička váhy stále nešla dolů nebo jen mírně. Každopádně posilovnu a samotné cvičení jsem si tenkrát zamilovala a tam začala má cesta správným směrem.

s rámečkem_MBěhem následujících dvou let jsem nasbírala dostatečné množství informací o samotném cvičení, ale co mi to bylo platné, když jsem stále pokulhávala ve stravě. To se změnilo v době, kdy jsem práci servírky vyměnila za práci referentky v logistice. Práce v kanceláři mi poskytla komfort jíst pravidelně. Postupně jsem se zaměřila na složení jídla a váha šla dolů jako po másle.  S novým tělem jsem nabyla více sebevědomí a udělala si kurz fitness trenérky. A protože jsem během těch několika let zjistila, že Achillovou patou většiny žen je stravování, podstoupila jsem i kurzy výživového poradce. Se všemi nově nabytými informacemi a hlavně díky svým nespočetným zkušenostem jsem se rozhodla pomáhat ženám, které se rozhodly změnit svůj přístup k sobě samým.

Takže pokud toužíte zhubnout, vytvarovat postavu, zlepšit kondici, motivovat a nemáte přístup k fitness centru, nebaví Vás skupinová cvičení nebo se prostě jen v kolektivu necítíte dobře a samy si nevíte rady, jsem tady právě pro Vás. Ukážu Vám správnou cestu a podpořím Vás na ní.

Vaše Nikol