Komentáře našich klientů

 1. 16.5.2021

  V srpnu 2020 jsem byla na preventivní prohlídce, kde mi pan doktor řekl, že bych s váhou neměla už jít moc nahoru. Ačkoli jsem věděla, že jsem měla nějaká ta kila navíc, toto potvrzení od doktora mě už pořádně nakoplo k tomu, abych začala se sebou něco dělat. Jenže jsem nevěděla, co dělám špatně. Naštěstí jsem poznala Nikol a domluvily jsme se na poradenství. Začaly jsme v říjnu na 70,5 kilech (na preventivce to bylo něco přes 72kg) a již během prvního týdne šla kila pěkně dolů, ačkoli jsem jedla více než jsem byla zvyklá. Za tři měsíce jsem skončila na 62,5 kilech, takže celkem díky úpravě jídelníčku šlo dolů krásných 8 kg (9 cm přes pas, 8 cm přes boky a 6 cm přes stehna). Nikol mě naučila, co se týče jídla, vytvořit si režim, na který jsem si zvykla a jsem mu stále věrná. Nikol mi byla celou dobu po ruce a kdykoli mi s čímkoli poradila. Moc děkuji Nikčo, protože bez tebe bych si nevěděla rady a je super se cítit ve svém těle lépe!

  • 25.5.2021

   Moc děkuji, Kačenko:)
   Přeji Ti, ať dále pokračuješ v tom, jak sis to teď nastavila a dotáhneš to do vítězného konce..

 2. 4.10.2018

  Chodila jsem k Nikol na kruhové tréninky asi 2,5 roku, pak jsem otěhotněla. Dala jsem si pauzu do 3. měsíce a uvažovala co cvičit dál.
  V mém okolí ale nebylo moc na výběr, buď Fitball, cvičení na míčí a nebo Aquaerobic, kde mi řekli, že s těhotnýma nemají zkušenosti a chtěli potvrzení od lékaře, že můžu cvičit.
  Rozhodla jsem se chodit dál k Nikol, s jejím souhlasem. Dál jsem tedy mohla cvičit s ostatními kruhový trénink, Nikol mi vždy ukázala lehčí variantu a měla mě vždy pod kontrolou a to nás cvičilo i 40.Dokonce mi dávala do těla (samozřejmě pod odborným dohledem). Po cvičení jsem vždy měla stejný pocit unavenosti, jak při normálním cvičení. Rozloučili jsme se ve 34. tt a to jen z důvodu mého stěhování.
  Tímto chci Nikol poděkovat za individuální péči a mohu Vám ji doporučit ve všech směrech i v těhotenství. Je to profesionálka, která říká, že těhotenství není nemoc a je to na každém z nás, jak se k tomu postaví.

  Děkuji

 3. 5.5.2018

  Nejsem typ, co by někde ventiloval svoje výlevy apod. emoce.
  Nicméně Nikolce sem chci napsat pár slov. Díky jejímu programu pro maminky, který se konal na podzim 2017 jsem se mohla zúčastnit a tak uskutečnit své „plánované“ zhubnutí. Proměna trvala asi 4 měsíce. Sestavila mi jídelníček, kontrolovala můj celkový stav, podporovala mě (což je důležité). Nebylo to vůbec jednoduché, ale co v životě je :-). Naučila jsem se konečně jíst a už nehodlám dělat ty stejné chyby jako tomu bylo dřív. Nikolka je skvělá v tom co dělá, rozumí tomu a já jsem ji vděčná za to, že mě vybrala a pomohla mi. Zhubla jsem 16 kg a ještě během roku hodlám dát dolů další kilíčka a opět požádám Nikol o pomoc. Takže za mě palec hore ! Mohu Vám její služby jen doporučit.
  Díky Ti :-*

 4. 13.6.2017

  Po X marných pokusech shodit (jsem přeci velká holka, která to zvládne sama), jsem usoudila, že na odbornou práci máme odborníky a tak jsem se svěřila do rukou Nikol.
  Cíl byl jasný 10 kg, není problém, říkala jsem si….
  První měsíc to byl mazec, ani ne tak hlad jako spíš chuť.
  Druhý měsíc přišla krize, každý gram dolů byl malý zázrak, a tak jsme začaly pátrat po tom, kde je chyba.
  A ta byla ve mně, má nefungující štítná žláza mi „zlomila vaz“.
  Rozhodla jsem se, že to nevzdám, nedám to zadarmo a zatla zuby….
  Přes to všechno jsem za tři měsíce shodila 3,5 kg a nejlepší na tom všem bylo, že šlo 9 cm v pase, 5 cm přes boky.

  Takže, Nikol tobě moc děkuji za tvůj čas, obětavost, podporu, vstřícnost, trpělivost, tvou dobrou náladu a nikdy nekončící elán. 
  A sobě gratuluji, že jsem se konečně pohnula z místa a že to jde, hůř než jiným, ale jde to.

  Hlavu vzhůru, štítná žláza vás přece nezlomí …..
  Ještě jednou velké díky.

 5. 26.9.2016

  O tom, že jednou určitě musím začít hubnout jsem mluvil už dlouho. Jen jsem nikdy nedošel až tak daleko, abych si nechal sestavit jídelníček a byl odhodlaný ho dlouhodobě dodržovat. Najednou to přišlo nějak samo od sebe.

  Potkal jsem kamarádku, která Nikol znala, zrovna se s ní také dala na hubnutí. Chvíli jsme o tom všem mluvili a mě nepřišla ani ta sestava jídel, o kterých kamarádka Kamča mluvila nijak strašná. Proto jsem se odhodlal Nikol zavolat.

  V hovoru zněla fajn. Nejprve mě poprosila, abych si týden psal co jsem každý den jedl a poslal jí své míry a foto. Když jsem po týdnu koukal na papír s tím, co jsem vlastně všechno jedl a potom se ještě podíval na fotku, zjistil jsem, že je opravdu potřeba do toho jít naplno. Můj hlavní problém byl i v tom, že pracuji ve třísměnném provozu, takže se mi pravidelně střídá ranní, noční a odpolední směna. Když jsem se několikrát pokoušel zhubnout sám, nevěděl jsem, jak vlastně jíst a popravdě jsem vše dělal přesně opačně, než mi poté napsala Nikol.

  Potom mi přišel první jídelníček. AOU….jídla, které jsem snad nikdy nejedl. Když jsme ale jídla připravovali, zjistili jsme, že nejen, že jsou zdravá, ale jsou u velice dobrá.Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl hlavně na ranní veliké snídaně, protože jsem nesnídal vůbec, potom také na svačinky a večeři dříve než v osum hodin večer.

  První dva týdny to trošku drhlo, ale nechtěl jsem to vzdát, navíc jsem začal hubnout. Do toho jsem začal jezdit na kole. Po měsíci jsem si připadal lépe, nejen, že jsem opravdu zhubnul, ale hlavně jsem se necítil pořád tak plný a i na pohybu to bylo hodně znát. Nebylo to ale jen o jídle a pohybu. Svou roli sehrálo i pivo, které mám jako asi každý chlap rád. Nechodím na něj často a nikdy jsem nechodil, ale když jsem šel dvakrát do týdne, určitě jsem si nedal dvě piva 🙂 Teď už to u nich většinou opravdu skončí.

  S Nikol jsem hubnul dva měsíce, zhubnul jsem 13kg. Začínal jsem na 114kg a nyní mám 102kg. Začal jsem jezdit na kole, dokonce jsem jel před 14-ti dny i závod a nedopadl jsem nejhůř 🙂 Neustále si váhu držím a snad to jednou půjde ještě níž. Nikol se v tom opravdu vyzná a díky jí za to.
  Roman

 6. 9.8.2015

  Kde je vůle, tam je cesta….
  I já děkuji Nikolce, že mi pomohla najít cestu ke zvýšení sebevědomí. A taky mojí rodince za podporu. Díky, že jste mě v tom nenechali samotnou.

 7. 27.7.2015

  Dlouho jsem uvažovala nad možností svěřit se do rukou odborníka, zhubnout přebytečná těhotenská kila a vrátit se na svoji původní váhu 64 kg.
  Když jsem začala u Nikol cvičit a zjistila, že je výživová poradkyně, neváhala jsem a ihned jsem se k ní objednala na konzultaci. Jak se po 3 měsících ukázalo, byla to skvělá volba. Zhubla jsem více jak 10 kg, zeštíhlela o 20 cm, navíc jsem si vyformovala a zpevnila postavu. Úžasně se mi zvýšila kondice a s tím související a důležité sebevědomí, a následně – což jistě ocení každá žena – mi zmizela i celulitida. Přitom stačilo tak málo: dodržovat chutný a pestrý jídelniček a více se hýbat. Netvrdím, že to bylo vždycky jednoduché, zvláště když váha 2x nechtěla jít příliš dolů. Ale Nikol se projevila jako úžasný „parťák“, který Vás v tom nenechá. Dokáže pochválit i „popíchnout“, poradit a dodat motivaci po celou dobu. Hlavní je se do toho bez výmluv pustit a vydržet. Výsledek opravdu stojí za to. NIKOL DÍKY!

 8. 13.7.2015

  Dobrý den všem.
  U Nikol jsem ze začátku jen cvičila. Až po shlédnutí jejich stránek a fotek holek, které neuvěřitelně zhubly, jsem se rozhodla, že jdu do toho taky!!!Po internetu je mnoho jídelníčků a skvělých rad, jak zhubnout. Já jsem ale člověk, který nad sebou musí mít pevnou ruku…Nikol, byla skvělá! Trpělivá,ochotná,ale i přísná.Ve cvičení mě nešetřila,ale přineslo to jen pozitiva. Nejde jen o to, že jsem štíhlejši.Hlavně mi to stálo za ten pocit, cítím se totiž momentálně skvěle. Před tím jsem měla jen mindráky!!
  Takže…pokud chcete někdo něco na sobě změnit, jděte do toho!!!
  Nikol, tobě moc děkuji za pomocnou ruku a budu se snažit tě nezklamat.

 9. 2.12.2014

  Chcete znát mé pocity?
  Před začátkem kůry:
  * Měla jsem obavy, že budu pořád chystat jídlo do krabiček.
  * Měla jsem pocit, že mám celkem dobrou fyzičku.
  * Myslela jsem, že mě nic nepřekvapí.
  * Byla jsem plna elánu.

  Po prvním týdnu:

  * Chystání do krabiček nebyla žádná hrůza, jídlo nachystané za 20min.
  * Zjistila jsem, že má fyzička není nic moc a kolik svalů mám v těle:)
  * Překvapilo mě, jak malé porce mám jíst.
  * Měla jsem hlad!
  * Elán vydržel.

  Po 12 týdnech:

  * Elán mi stále vydržel.
  * Hlad už nemám!
  * Po cvičení mě bolí stále něco nového:)
  * Naučila jsem se co, kdy a hlavně kolik mám sníst. Stále si jídlo vážím.

  Jestli jsem měla krizi? To víte, že jo. Váha nešla dolů tak rychle, jak by si člověk přál. To je zajímavé, že když nabíráte, jde to zatraceně rychle.
  Ale díky Nikčo, za rady a podporu.
  Přestože jsem nikdy nebyla milovníkem zeleniny, poznala jsem, že se z ní dají vykouzlit dobroty.

  Takže: Nebojte se toho!!

 10. 30.4.2014

  I mě Nikolka pomohla zhubnout zatím 15 kg váhy a stále pokračuje i přes moje výkyvy je stále trpělivá a má se mnou trpělivost.

 11. 13.3.2014

  Nikol vaše stránky jsou super.Přeji Vám hodně spokojenych klientu jako jsem já.Začala jsem u Vás jenom s cvičením,je to zabava i dřina ale vždy od Vás odchazím spokejná.Budou to pomalu tři měsíce co jste mi sestavila jidelniček na míru.Přesným dodržováním a cvičením jsem shodila 14 kilo.Čekají nas ješte tři tydny a doufám že s Vaší pomocí dosahnu svého cíle.Přala bych všem co chtejí začit na sobě pracovat a změnit svuj život at začnou pravě u Vás.Jako spokejaná a štastna klientka Vám děkuji za mitivaci,profesionalní přistup.Jen tak dál jste super.

  • Zuzko,
   moc děkuji, ale ráda bych podotkla, že na tom všem nesu jen malou zásluhu. Jste to především Vy, kdo odvedl kus práce a ušel takový kus cesty. Já Vám jen ukázala správný směr. Díky takovým lidem jako jste Vy, dělám tuhle práci moc ráda, protože je to super pocit vidět a sledovat jak se mi měníte před očima a to nemluvím jen shozených kilogramech, ale hlavně o energii, kterou teď v sobě máte. To Vy jste super a já jen doufám, že až se dostaneme do finále, budu se moci pochlubit Vaší fotografií před a po, ať lidé vidí, jak se vyplatí na sobě makat.

Napiš komentář

*

Váš email nebude publikován.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..