Hledáte pro sebe vhodnou sportovní aktivitu a nenašla jste se ve skupinovém cvičení, obáváte se vyrazit samy do fitness centra nebo jen potřebujete dohled a podpořit k výkonům a zároveň si chcete dopomoci k pevnější postavě a zlepšit si fyzickou kondici?  Posilovací trénink je velice užitečný, neboť kromě zlepšení zdravotního stavu a prevence civilizačních onemocnění zrychluje bazální metabolismus. Právě tréninkem se totiž zvyšuje množství aktivní tělesné hmoty a díky tomu spalujete tuky i v době, kdy již netrénujete. Další výhody pravidelného posilovacího tréninku pro ženy je zpevnění a vytvarování ženských tělesných partií, dosažení zdravějšího, mladistvého a sportovnějšího vzhledu, zpevnění vazů, šlach, kloubů a úleva od bolesti zad, krční páteře, hlavy a kloubů.

 

 • Trénink sestavuji na základě vstupního pohovoru, který mi umožní lépe poznat Váš zdravotní stav, potřeby a cíle.
  • Zaměřuji se na trénink HIIT ( High-Intensity Interval Training)což je vysoko intenzivní intervalový trénink. Je to účinný nástroj k podpoře růstu svalové hmoty, kardiovaskulárního systému a redukce váhy. Je jedním z nejúčinnějších tréninků.
  • Další velice účinné tréninky provádím na speciální funkční desce Flowin. Trénink je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla. Při jednotlivých cvicích aktivujete několik svalových skupin zároveň a provádíte tak funkční silový trénink. FLOWIN® je cvičební pomůcka a koncept, který vám pomůže dosáhnout požadovaného cíle, ať už jím je mobilita, stabilita, síla nebo rychlost. Cílem programu je nejen redukce nadváhy, ale také formování jednotlivých partií těla.
   flowinmini321_rám
  • Dále pak využívám fitness pomůcek jako činky, švihadla, balanční podložky a jiné…
  • Cvičení je samozřejmě kromě posilování doplněno také o nezbytné cardio.
 • Osobní trénink je možné provést:

ve fitness centru (Sportovní centrum Omega,Olomouc)
ve studiu
doma u klienta (zvlášť výhodný pro klientky, které nerady někam dochází a raději volí soukromí svého domova)

Takže pokud jste se rozhodly, že svému tělu dáte co proto, těším se na Vás;-)