Cestu za krásnou postavou tvoří ze 70% správná životospráva. Můžete se denně dřít v posilovně, ale pokud se správně nestravujete, výsledky nikdy nebudou takové, jaké by jste si představovaly. Je jednoduché házet vinu za svůj špatný jídelníček na nedostatek času, nedostatek financí nebo nevědomost, jak takový správný jídelníček sestavit.

Je důležité přestat se neustále vymlouvat a hledat důvody, proč to nejde a najít aspoň jediný důvod, proč to musí jít.
Co třeba zdraví, krásná postava, elán a radost ze života….?

Samy zjistíte, že tou změnou nic neztratíte, ale naopak jen získáte.

 

Pokud se rozhodnete si nechat sestavit jídelníček na míru, spolupráce bude probíhat následovně:

  • Vstupní konzultace

Během této schůzky probereme Váš zdravotní stav, životní styl, stravovací návyky a pohybové aktivity. Také Vaše časové možnosti, očekávání a cíle.

  •  Druhá konzultace

Během této schůzky dodám rozbor Vašeho stávajícího jídelníčku. Změřím Vás a zvážím a na základě hodnot si stanovíme reálné cíle a domluvíme se, jak bude probíhat následující spolupráce. Po této schůzce dodám nový vyváženější jídelníček.

  • Pravidelné konzultace

By měly probíhat alespoň dvakrát do měsíce, kde budeme mít prostor probrat uplynulý čas a zhodnotit výsledky. Pokud má klientka problém s častým dojížděním, dají se tyto konzultace provést i přes skype nebo e-mail a samotné vážení by pak proběhlo jednou za měsíc.

A neméně důležitá je:

  • Psychická podpora

Pokud budete cítit, že Vám dochází motivace a budete mít pocit, že scházíte ze své cesty, budu tu pro Vás na telefonu. Budeme se radit o potravinách, jídelníčku, vyřešíme Vaše problémy a připomenu Vám cíle, které jsme si vytýčily.